reklamyzdeprosím
nápady na blog čerpámzde!
někdy něco stahuju tady

momentálně nespřáteluju !!!

zadání do 4.kolo VGS

Listopad 2008

helloween

29. listopadu 2008 v 22:55 | já |  Listopad 2008


Obrázky s filmů

28. listopadu 2008 v 18:48 | já


¨

Magie

28. listopadu 2008 v 18:33 | já

Vlastnosti kamenů

PYRIT - známý také pod názvem Bláznovo zlato. Může se použít společně s dalšími kameny nebo sám o sobě při sezeních zaměřených na peníze, prosperitu a úspěch.

MĚSÍČNÍ KÁMEN - používá se při kouzlení za účelem získání okultních nebo nadpřirozených sil, předpovídání budoucnosti a jemné, neustále ochrany.

ČIRÝ KŘIŠŤÁL - se již dlouho používá coby prostředek pro posílení magické moci a práce s mimosmyslovými schopnostmi. Tento kámen lze použít při každém kouzelnickém sezení.

MAGNETIT - nebo magnety jsou představiteli hvězd nebo meteoritů. Použijte při každém kouzlení pro získání přitažlivosti.

JASTŘÁBÍ OKO, KOČIČÍ OKO, TYGŘÍ OKO atd. - Použití je možné při kouzlení pro rozmnožení bohatství, pro ochranu, pochopení problémů, léčení, štěstí a odvahu.

GEOIDY - Jsou vhodné při meditacích a pro úspěch v jeskyni zasvěcení.

STAUROLIT - je přírodní kámen ve tvaru X ; také se mu říká pohádkový kříž. Symbolizuje čtyři Elementy, se kterými kouzelník pracuje.

METEORIT - nebo tektit je kámen, který přiletěl z kosmu. Je dobrý zejména pro cestování z jedné úrovně bytí do druhé; jinými slovy pro astrální cestování během meditace.

ACHÁT - Zvaný též černý jantar, živičné, lesklé hnědé uhlí. Když se tento kámen zapálil, dalo se podle kouře poznat, zda nějaká žena byla neposkvrněná nebo ne. Ženy jej nosily v prvé řadě jako ochranu proti ženským nemocem a hysterii.

AMETYST - Pozor!To je kámen nelásky.Asyřané jej užívali jako anafrodiziakum,neboť měl moc proměnit opojení z první milostné noci v nenávist.Přeje-li si nějaká žena dítě,ale navzdory veškeré snaze nemůže otěhotnět,může jí tento kámen štěstí dopomoci k hezkému robátku.

AKVAMARÍN-Římané věřili,že přináší mořeplavcům štěstí,protože má barvu moře,kromě toho vnáší harmonii do vztahů.Když se ponoří do moře,nedá se jeho kvalita poznat,neboť splyne s jeho barvou.Ve věcech lásky pomáhá zjednat jasno,jestliže je ve hře příliš emocí a zrak se kalí.Kromě toho je považován za ochránce nevinnosti,proto býval oblíbeným dárkem mezi snoubenci.

BERYL-Má dar chránit lásku těch,s nimiž žije.

HEMATIT-Pomáhá proti depresím,melancholii a milostným strastem.Působí častečně i jako dobrá medicína a býval tak rovněž užíván.

ČERVENÝ JASPIS-Přináší silné city,lásku,vášeň,stejně jako rubín.Je-li srdce chladné a potřebuje lásku,tento kámen pomůže.I když je chladné tělo,postará se jaspis o to,aby se vášeň partnerů opět probudila.Kdo však je horkokrevný a příliš vášnivý,neměl by jaspis nosit.Nebo jen proto,aby chránil před nevěrou,říká se.

JANTAR-V severní Evropě a v Itálii platí za kámen lásky,jehož přitažlivá síla je s to přivést zpět nevěrnou milenku.Zčervená-li a zprůsvitní,ničí lásku a musí být spálen.Přitom je třeba držet v ohni tři rudé růže.V popelu se pak anjde zlatá kapka.Přiváže se na vlas nevěrné milenky a třikrát se hlasitě zvolá její jméno.Ta se pak naplněna touhou neprodleně vrátí.Říká se též,že jantar chrání těhotné ženy před potratem.

GRANÁT-Jedni říkají,že otvírá člověka pro radosti tělesné lásky.Druzí azse přísahají na to,že pomáhá zahánět ,,necudné myšlenky".Bude nejlépe,když si samy vyzkoušíte,jak kámen působí na vás.

NEFRIT-Již před tisíciletími jej nosily těhotné ženy jako amulet,jehož zelená barva symbolizovala anději.kromě toho ,,nefritová sekerka" nošená na stehně měla otvírat rodidla,zabraňovat potratu a zmírňovat porodní bolesti.

LAPIS LAZULI-Podporuje plodnost.

KŘEMEN-Léčí milostné neduhy.

RUBÍN-Kámen vroucích vášní a třeskuté sexuality.Lukrecia Borgia jej nosila pokaždé,když nechala po poslední milostné noci zavraždit svého milence.

SAFÍR-Za jistých okolností nebezpečný kámen.Říká se totiž,že nevěra či podvod dokážou hned zakalit lesk safíru.Zjevný podvod může dokonce způsobit,že se kámen uvolní ze svého lůžka.Kromě toho chrání před nebezpečím a zmírňuje porodní bolesti.Podle svaté Hildegardy má safír působit i jako anafrodiziakum.Jestliže je žena proti své vůli obtěžovaná láskou nějakého muže,má-li v tom prsty řert,ona nebo někdo jiný vyleje třikrát vodu na safír a řekne přitom:"Leju tě přes toto víno do plápolajícího ohně.Tak jako Bůh odňal tvůj lesk ďáblovi,odejmi ode mne vášnivou lásku tohoto muže.".K tomu má být safír nošen na srdci,udržovat je zdravé,chránit cudnost nositelky a zakalit se,hrozí-li něco zlého.

SARDONYX-Přispívá ke štěstí a žhavé vášni v manželství,ulehčuje porod.

TOPAS-Velice něžný kámen.propujčuje vřelost a odvahu,zahání strach láskyplnou náklonností.

TYRKYS-Pro milující dokonalý kámen štěstí.Uchovává nevinnost mladých dívek,chrání před zlými úmysly jiných lidí.Podporuje štěstí,klid a harmonii v manželství.
Jakej film je hezčí ?

27. listopadu 2008 v 19:15 | já
anketa

Moje nové fotky

27. listopadu 2008 v 18:39 | já |  já :-D


Hororové příběhy jen pro odvážné

26. listopadu 2008 v 19:51 | já

Smrt


Asi před dvěma lety mi zemřel nejlepší kamarád Michal. Už ve čtrnácti se začal zabývat černou magii. Říkala jsem si, že ho ty čáry máry stejně brzo přestanou bavit. Ale za pár měsíců se opravdu změnil. Byl najednou strašně uzavřený a všechny kolem sebe nenáviděl. Nikdo nechápal proč. Nikdo s ním o tom nechtěl mluvit, protože z něj měli strach. Přiznám se, že já také, ale stejně jsem mu chtěla pomoci. Jeho rodiče s ním byli jednou u psychiatra a ten si ho nechal v léčebně na pozorování. Jednou jsem za ním šla. Myslela jsem si, že mě nebude chtít ani viděl, ale byl strašně rád. To co mi řekl, mě pěkně vyděsilo. Prý v něm byl převtělený duch nějakého vraha, a proto se ke všem dřív tak choval. Prý ho ale nějakým kouzlem vymýtil a je v pohodě. Za nějakou dobu ho pustili domů, protože byl v pořádku. Všechno bylo zase jako dřív. Ale jednou večer za mnou přišel Michal celý vyděšený a řekl mi, abych druhý den nikam nechodila a zůstala celý den doma. Nechtěl mi říct proč, ale já mu to slíbila. Byla jsem zmatená, protože jsem níčemu nerozuměla. Druhý den se vše nemile vyjasnilo. Rodiče mi řekli, že se Michal oběsil v parku v naší vesnici. Nic jsem nechápala a byla jsem na dně. Michalovy rodiče mi potom donesli dopis, který Michal napsal krátce předtím, než se zabil. Napsal mi, že v něm byl zrovna ten duch převtělený. Věděl už předem, že se to stane, a proto mě varoval. Prý by mě zabil kdybych tenkrát nezůstala doma. Všechno do sebe zapadalo. Skoro každý večer jsem chodila do toho parku s kamarádkou. Michal mi to zakázal tam jít a prý se raději zabil, než aby mi ublížil. Nemohl se toho ducha zbavit, a proto dal svůj život za můj. Každý rok v ten den, kdy se to stalo, slyším jak mi šeptá, že mě má rád a počká na mě tam nahoře.


Strašidelná párty


Hrozně ráda pořádám různé párty. Nedávno jsem pozvala pár kamarádek. Dělaly jsme všelijaký blbůstky a o půlnoci jsme si řekly, že zkusíme vyvolávat duchy. Já na takové věci věřím, ale mám z nich i trochu strach. Vyvolávaly jsme ducha jednoho kluka. Jmenoval se Petr a bydlel v naší ulici. Rozešel se s holkou, kterou měl hrozně moc rád a ve vzteku jí hodil v noci cihlu do okna. Zabil ji. Petra našli druhý den oběšeného v jeho pokoji. Je to jen báchorka, kterou nám vyprávěla babička, ale my jsme jí věřili. Byly jsme usazené kolem svíčky a já jsem pronesla zaříkadlo, Pak jsem otevřela oči a řekla jsem: ,, Petře, jestli jsi přítomen v této místnosti, dej nám znamení". Najednou vletěla dovnitř cihla a trefila moji kámošku Evču! A další! Začaly se na nás řítit cihly a my postupně padaly k zemi a pak...pak jsme se naráz vzbudily. Nejdříve jsme se na sebe nechápavě podívaly. Beze slova. Pak jsem se podívala vedle sebe. Na zemi ležela cihla a střepy u okna. Od té doby jsme už duchy nikdy nevyvolávaly!


Kočičí amulet


Cestou domů chodím vždy kolem malého rybníku u lesa.Jednou jsem cestou domů našla v trávě řetízek.Zvedla jsem ho a když jsem si ho pořádně prohlédla, zjistila jsem, že na něm je přívěšek ve tvaru kočičí hlavy.Řetízek se mi moc líbil.A tak jsem si ho hned dala kolem krku a šla jsem domů.Ale v dalších dnech se mi nic nedařilo-moje nejlepší kamarádka se se mnou příšerně pohádala, ve škole jsem dostávala jen špatný známky a nakonec jsem zjistila, že mě přítel podvádí!Že by za mou sůlu mohl můj řetízek?To jsem nevěděla, ale rozhodla jsem se, že ho zase raději vrátím.Šla jsem k rybníku a velkým obloukem jsem ho do něho hodila.Od toho okamžiku se všechny moje problémy samy od sebe vyřešily.Ale když jsem šla za pár dní zase kolem jezírka, nevěřila jsem svým očím: na hladině plavala spousta mrtvých ryb!


Přítelkyně


Moje přítelkyně Petra a já jsme se zanly od školky.Všechny ty roky jsme byly nerozlučné kamarádky.Nikomu se nepovedlo nás rozdělit.Ale potom přišla Dana...Byla v naší třídě nová a hned od začátku všechno po Petře napodobovala.Sledovala nás na každém kroku.Všechno, co Petra udělala, ona také.Nakonec se nám to zdálo docela vtipné a nic špatného nás přitom nenapadalo.Později nám to už ale začalo být divné.Jednoho dne knám Dana přišla a řekla: Petro, od zítřka jsme mi dvě spojené.A ty, Kláro se raději už teď rozluč se svou kámoškou.Měla jsem hrozný šok, ale nedala jsem na sobě nic znát a mlčela jsem.Příští den jsem nemohla Danu nikde najít.Když přišla Petra a já jsem ji pozdravila, zjistila jsem, že sní není něco v pořádku.Měla jsem pocit, jako by přede mnou stála Dana.Od toho dne už mě Petra nikdy ani nepozdrasvila a já jsem jí raději šla z cesty.Dana už do školy nepřišla, učitelka nám řekla že se odstěhovala...


Tajemný obraz


Jednou v zimě (už byla tma) jsem neměla co dělat, tak jsem si začala číst.Najednou jsem slyšela nějaké skuhrání.Venku začalo pršet.Myslela jsem si, že se mi to zdálo, tak jsem šla spát.Buch§Slyšela jsem, že něco spadlo.strašně jsem se lekla, protože jsem byla doma sama.Rozsvítila jsem si, abych se koukla co to bylo.Náhle zhaslo světlo!Nic jsem neviděla, tak jsem šla spát.V noci jsem se vzbudila a viděla nějakou postavu.Myslela jsem, že to byla mamka, tak jsem zase usnula.Ráno jsem se probrala a na lednici byl vzkaz: budu spát u babičky.Já na to zapoměla.Máma spala u babičky.Tak co to bylo u nás doma?Najednou jsem uviděla svého křečka, jak utíká po pokoji.Vžďyt byl zavřený!Co se večer stalo?Co, nebo kdy byl u nás?To ještě nevím, ale chci to co nejdřív zjistit!


Jizva


Po autonehodě, kterou jsem zažila jako šestiletá, mi na obličeji zůstala ošklivá jizva.Když jsem před nedávnem o půlnoci šla vyvenčit našeho pejska, uviděla jsem na lavičce u břehu řeky ženu.Přátelsky mi pokynula, abych si sedla vedle ní.Viděla jsem, že je překrásná.Obě dvě jsme mlčky pozorovaly hladinu.Najednou její ruka se dotkla mojí jizvy.Ikdyž mi to bylo trapné, nikdy jsem se tak dobře necítila.Po chvíli jsem se s ní rozloučila a šla domů.Ve svém pokoji - jsem se náhodou podívala do zrcadla.Moje jizva zmizela!Rozhodla jsem se, že znovu poběžím k řece.Ta žena stále seděla na lavičce, ale přes obličej měla černý šátek.Když jsem k ní přišla, opatrně jsem zvedla šátek a podívala jsem se jí do obličeje.Najednou jsem na jejím čele poznala svou jizvu.Ta žena se na mě usmála a řekla:Buď šťastná...


Věřte - nevěřte


1) Peter a Sophie


Muž jménem Peter zkoumal nadpřirozené jevy. Za celou dobu 20-ti let nepřišel ani na 1 pravdivý případ. Na paranormální jevy nevěřil, až do chvíle, kdy přijel do malého městečka a seznámil se s milou dívkou Sophií. Vždy, když ji chtěl doprovodit večer domů, nechtěla. Vždyť prý bydlí naproti v domě s číslem 13. Takto se Peter se Sophií scházel asi týden. Jednoho dne ale Sophie nikde nebyla. Peter se tedy šel zeptat naproti do domu s číslem 13. Tam mu však řekli, že tam nikdo takový nebydlí a že ten dům už 20 let patří nějaké rodině. Vtom však Peter uviděl Sophii, jak utíká směrem ke hřbitovu. Peter se rozběhl za ní, ale Sophie zmizela. Peter stál u hrobu nějaké Sophie, která zemřela před 20-ti lety.


2) Záhadná Dívka


Jako každé ráno jsme s Tomem běhali. Ani nevím, z jakého důvodu jsme běželi jinou trasou. Uviděl jsem krásnou dívku. Hned jsem k ní běžel a Tom zamnou. Nemohu se dostat dovnitř, zabouchla jsem si doma klíče a rodiče odjeli pryč na celý víkend. To se nějak vyřeší. Podařilo se mi otevřít špatně zavřené okno. Tan dům byl fakt krásnej, akorát ta holka byla nějaká divná. Nabídla nám pití, ale moc se snáma nebavila. Potom jsme radši odešli. Na druhý den jsem ji chtěl zase vidět, ale když jsme přiběhli k tomu domu, byl styrý a vypadal jak barabizna. Stál tam muž. Kde je ta krásná dívka? Jaká dívka? Tenhle dům se dnes bude bourat a nikdo vevnitř nebyl už 30 let. To není možné, my jsme tak byli včera. Tom, já a ta holka. No dobrá, otevřu vám a podíváme se dovnitř, ale opatrně ta podlaha je už hodně stará. Když jsme vešli, všude byly pavučiny a prach, ve kterém byly vidět naše šlápoty ze včerejška. Najednou ty její šlápoty zmizeli a ozval se smích. Také na stole byly vidět otisky skleniček. Raději jsme všichni utekli. Později jsem se dozvěděl, že tam kdysi bydlela rodina a také měli dceru. Rodiče odjeli na víkend na chatu. Ta dcera spáchala sebevraždu. To se ale stalo před 30- ti lety.

hororové příběhy

26. listopadu 2008 v 19:44 | máňa
POSTAVA S NOŽEM
Jednou jsem zůstala sama po škole sama a potom jsem dlouho uklízela třídu. V té době už ve škole nikdo nebyl, a protože byla zima a brzo se stmívalo , tak už byla všude tma a já jsem uslyšela kroky! Běžela jsem se schovat do šatny a hrozně jsem se bála. Potom jsem uviděla postavu v černým, ak držela v ruce nůž a pak jsem zahlédla krvavé stopy. Tak jsem sebrala všechnu odvahu a šla po nich. Uviděla jsem v rohu mrtvého zajíce! Udělala jsem mupěkný hrobeček, krev jsem umyla a nikomu jsem o to neřekla. Od té doby pokaždé, když jdu do školy, tak se bojím, že se mi to stane znova a že tentokrát to ta postava udělá mě!


ZÁHADNÁ POSTAVA
Jednou o prázdinách jsem šel od své holky. Bylo už pozdě večer byla tma a já od ní chodím kolem lesa a pole. Šel jsem v klidu, ale najednou jsem slyšel divné zvuky a jakoby někdo mluvil. Řekl jsem si, že se mi to určitě jen zdá, ale v tom jsemzaslechl praskání větví, jakoby někdo šel lesem. Utekl jsem na druhou stranu cesty a zavolal jsem, jestli tam někdo je. Nikdo se neozval, ale před les vyšla černá postava bez hlavy! Stašně jsem se vyděsil a pelášil domů. Druhý den jsem to vyprávěl rodičům a taťka mi řekl, že v lese stávala hájovna a v ní bydlel hajný, kterého před 3 lety zastřelili nechtíc při honu na lišku. Záhadné, že? To se ale opravdu stalo.
KROKY NA PŮDĚ
Jedno klidné ráno jsem byla sama doma. Zapnula jsem si televizi a šla do koupelny. Najednou jsem usylšela podivné kroky na půdě, ale jelikož máme dvojdomek, tak jsem si myslela, že je to babička a nelámala jsem si s tím halvu. Kroky se často opakovaly a tak jsem se šla podívat nahoru, ale nikdo tam nebyl. Když jsem byla opět dole, tak jsem zeslechla pomalé kroky na schodech vedoucích dolů. Šla jsem se podívat, ale nikdo tam opět nebyl. Měla jsem trakový strach, že jsem za sebou zabouchla dvěře , a zůstala o ně opřená a čekala jsem, než ty kroky úplně zmizely. Od té doby mám divný pocit když jsem sama doma!


Strašidelné příběhy jen pro ty kteří se nebojí

26. listopadu 2008 v 19:39 | já

Sen nebo pravda?


Byl večer a my jsme s kamarádkou Majkou začaly vyvolávat duchy,V tom se u nás začaly dít podivné věci!Například se hýbal lustr i když byly všechny okna i dveře zavřené a potom se z přízemí začaly ozývat divné hlasy.Najednou začaly vrzat schody a my slyšely nějaké kroky!Majce začalo bý špatně a nakonec omdlela,Bylo to jak ve zlém snu.Někdo vzal za kliku v našem pokoji!Dveře se otevřely a tam koukaly dvě zelené oči!V tu chvíli jsem byla vděčná,že moje skříň má zámek!Dveře se zavřely a já si uvědomila,že Majda neleží na svém původním místě.Začala jsem panikařit.Hledala jsem Majdu všude po domě,ale nemohla jsem jí najít.Na dveřích a na zdi byly škrábance a krvavé stopy.Náhle se mnou začal někdo cloumat.Byla to moje mamka a říkala,že mě našla schoulenou pžed barákem ve vysokých horečkách.Majdu našli o týden později v boudě u řeky a na mých dveřích byly stopy od krve.Byl to jen sen,nebo to byla pravda?!

Noční můra


Jednou v noci jsem šla spát a moje sestra,která spí na palandě pode mnou už spala dávno.Když jsem si vlezla do svého pelíšku,tak jsem ucítila,jak mě na krku šimrá můj plyšáček.On to ale nebyl můj plyšák!Na mém polštáři se blýskaly dlouhé,černé vlasy.Jelikož u nás v rodine nikdo černé a dlouhé vlasy nemá,tak jsem se zděsila.V panice jsem o tom nikomu neřekla a vyhodila jsem je.Druhý večer mě začalo něco tlačit do zad.Myslela jsem,že to jsou pružiny z mé postela,ale když jsem se pořádně podívala,zjistila jsem,že to jsou brýle.Ráno jsem se ptala každého člena naší rodiny,jestli si za mě nedělají srandu.Když mi řekli,že ne,začala jsem se obávat dalšího večera.Třetí veřer jsem nenašla nic a tak se mi strašně ulevilo.Ale ráno!Když jsem si stlala postel,našla jsem v ní zubní protézu!Protože jsem se jí štítila,tak jsem ji opět vyhodila.Čtvrtý den,když jsem usínala,tak za mnou po žebříku vylezla stará žena,oči měla zalité krví,byla holohlavá a šišlala,protože neměla zuby.Chtěla po mě to,co jsem vyhodila.Třaslavým hlasem jsem jí řekla.že jsem to vyhodila.Žena se otočila a odešla.Když už jsem jí neviděla,tak jsem jenom zaslechla,jak její chraplavý hlas zašeptal:,,Já se pomstím"!

Smrtící smích


Protože můj bratr rád poslouchá strašidelný příběhy,rozhodla jsem se,že mu dám k narozeninám kazetu s hororem.Když jsem mu to dávala,byl napjatý co v něm najde.,,Super,strašidelný příběh!To si musím hned poslechnout!¨,vykřikl a hned běžel k sobě do pokoje.Najednou jsem z jeho pokoje uslyšela křik a strach nahánějící smích.Okamžitě jsem tam co nejrychleji běžela a byla jsem v šoku.Bratr ležel na zemi a řval,jako když ho na nože berou.Z jeho kazeťáku vycházel příšerný smích,který byl stále silnější a silnější.Byl tak hlasitý,že jsem si musela pomalu rokama zakrýt uši.Popadla jsem kazeťák a vší silou jím mrskla o zeď.Ale ten smích nepřestal,všemožně jsem s kazeťákem rumplovala,až to konečně zmlklo.Brášku museli odvézt do nemocnice,měl šok. O pár dní později jsem si v novinách přečetla:,,Jedenáctiletá dívka nalezena mrtvá ve svém pokoji.Na pomoc bylo už pozdě!Vedle ležel jen magnetofon.¨Dodnes je mi záhadou,jak k té podivné příhodě mohlo dojít.

Přízrak v zrcadle


Jednou večer jsem neměla co dělat a tak jsem si zkoušela oblečení na druhý den.Když jsem stála před zrcadlem a prohlížela jsem se,najednou jsem e svém odrazu uviděla,jak mi stéká po rameni krev.Když jsem se ale na to rameno podívala,nic tam nebylo.Ani šrám,ani kapička krve.Nenechala jsem se zaskočit a zkoušela si oblečení dál.Když jsem se ale zase podívala do zrcadla,viděla jsem,že u mé postele stojí nějaká postava a v ruce drží nůž!Myslela jsem si,že se mi to zase jenom zdá a tak jsem se v klidu otočila.V tom se otočil klíč ve dveřích,zavřelo se okno a zhasla lampa.Už jsem nebyla klidná,spíš naopak.Šíleně jsem se bála a v tom se na zrcadle objevila krev!Bylo jí čím dál tím víc,až byla i na koberci.Chtěla jsem běžet za mámou,ale dveře nešly otevřít!Teprve pak mi došlo,že ta postava tam stále stojí!Pak začala odříkávat takovou divnou řeč,které nebylo vůbec rozumět!Snažila jsem se uklidnit,ale v tom mě něco praštilo do zad a já jsem omdlela.Když jsem se ráno probudila,tak bylo okno otevřené,lampa svítila,dveře byly odemčené a zrcadlo krásně čisté.Ani památka po tom zvláštním večeru.Jenom byla vedle mě jedna kapka krve.Zjistila jsem,že mi vytekla ze šrámu na rameni.Ten šrám byl na úplně stejným místě,kde jsem ho viděla v zrcadle.Podívala jsem se znovu do zrcadla a zase jsem tam na okamžik zahlédla onu postavu!Byla zohavená a smála se.Potom zmizela a já jí už nikdy nevyděl.Na rameni mám, ale šrám dodnes!

E-mail


Asi před rokem v pátek jsem dostala E-mail.Byly v něm otřesné fotky holky,která spáchala sebevraždu.Také v něm stálo,že pokud tento e-mail nepošlu 10 lidem do 7 dnů,tak se mi to mrtvé děvče najde.Já na tyto věci nevěřím a ihned jsem to smazala.To byla chyba!Přesně za týden jsem měla volné odpoledne,tak jsem k nám pozvala kamarádku.Když jsem šla ze školy,připadalo mi,že se za mnou někdo plíží,ale jakmile jsem se otočila,nikdo tam nebyl.S nepříjemným pocitem jsem šla dál.Těsně před domem zvuky ustaly.Oddychla jsem si.Vešla jsem do předsíně a najednou se předemnou zjevila ta dívka z e-mailu.Začala jsem křičet,ale ona se ke mě přibližovala víc a víc.Na poslední chvíly zazvonila kamarádka a ta mrtvola zmizela.Věřte nebo ne,tohle se opravdu stalo!

Tak to jsou moje nej kámošky ...

26. listopadu 2008 v 16:23 | Máňa
Toje kikina
Aneta
Mirka
Kikča


Míša

Míša t.

Didlinka

23. listopadu 2008 v 16:52 | já |  Listopad 2008

Vtipné obrázky

23. listopadu 2008 v 16:50 | já |  Listopad 2008


Moje morče

22. listopadu 2008 v 21:52 | Já |  Listopad 2008

Strašidla

22. listopadu 2008 v 21:51 | já |  Listopad 2008

scooby doo

22. listopadu 2008 v 21:50 | Já |  Listopad 2008Kámošky

22. listopadu 2008 v 20:57 | já |  Listopad 2008
Máme ve třídě spolu takovou partu no jsme všichni kamarádi prostě nikdy by jsme se nezradily ale hádáme se tet docela často ale zase se hned usmíříme tak je to dobrý ...